FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Chest of drawers 10381051
*
nr 1038 1051
CHEST OF DRAWERS
teak, 1950s, length: 68 cm, width: 30 cm, height: 52 cm,
teak, 1950-tal, längd: 68 cm, djup: 30 cm, höjd: 52 cm
Estimate:
400
Sold:
SEK 400
Auction date:
Monday May 16 2016
at 19:36:55
- Bid history
Time
Bidder
Bid
11/5 21:40:34
1
250 kr
12/5 06:38:52
2
250 kr
12/5 06:38:52
1
250 kr (Robot)
12/5 06:39:03
2
350 kr
15/5 17:02:45
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, painted white, 6 lådor. Width: 90 cm,..//
Auction ends
in a week
27 maj at 19:51
*
CHEST OF DRAWERS
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1051
CHEST OF DRAWERS
teak, 1950s, length: 68 cm, width: 30 cm, height: 52 cm,
teak, 1950-tal, längd: 68 cm, djup: 30 cm, höjd: 52 cm
Estimate: | 400 |
---|---|
Sold: | SEK 400 |
Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
11/5 21:40:34 | 1 | 250 kr |
12/5 06:38:52 | 2 | 250 kr |
12/5 06:38:52 | 1 | 250 kr (Robot) |
12/5 06:39:03 | 2 | 350 kr |
15/5 17:02:45 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, painted white, 6 lådor. Width: 90 cm,..//
Auction ends
in a week
27 maj at 19:51